Přihlašte se do klubu. Zde vyplňte svůj e-mail:
Adresa je důvěrná a nebude v žádném případě předávána třetím osobám.

 

 

ims.gif (3094 bytes)
1.gif (1834 bytes)
logo2.gif (1657 bytes)
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Zavřete tvůrce kruhů v obilí

 

Před časem byla na českém internetu vyhlášena akce "Chyťte se svého padělatel kruhů v obilí". Hlavním důvodem této iniciativy bylo znepříjemnit  život padělatelům kruhů v obilí, kteří ničí soukromý majetek o nemalé hodnotě a ještě se tím chlubí na veřejnosti.  Někomu se může zdát poničené pole jako nepatrný problém, ale je nutno si uvědomit, že to pole někdo musel zorat, zasázet na něj obilí a ještě se případně postarat o hnojení. Za svoji námahu majitel pole očekával odměnu ve vzrostlém obilí, které mohl prodat.

Protože však na pole naběhnul pošahaný blbec, který se chtěl buďto zviditelnit ve svém okolí, nebo si udělat z někoho legraci, náš zemědělec nemá nic. Polámané obilí, zpravidla ještě nezralé, má nulovou hodnotu a může se tak maximálně zaorat do pole.  Kruhy v obilí vznikají všude na světě. Je otázkou zda je dělají lidé, nebo zda vznikají přirozenou cestou, nebo zda s námi tímto způsobem komunikuje nějaká neznámá civilizace.

 V České republice se však poslední dobou stává módou, že kruhy v obilí dělají lidé, kteří se zabývají kupříkladu astronomií apod. Údajně takto jednají z důvodu zabavení ufologů, kteří podle nich zřejmě nemají nic lepšího na práci, než jezdit po všech polích, zaměřovat kruhy v obilí a prohlašovat o nich, že jsou pravé a že je vytvořili mimozemšťané. Zřejmě mají strach, že by ufologové mohli třeba při svém bádání odhalit něco podstatného na poli astronomie a tak se jich snaží zbavit. Podle svého mínění dokonce jednají v zájmu lidstva.

Bohužel si neuvědomují, že škodí především zemědělcům a ne ufologům. Při představě jak padělatelé kruhů v obilí běhají po nocích po poli a vyšlapávají kruhy v obilí se docela dobře zasměji. A ještě více se budu smát, až k nim domů přijde soudní obsílka aby se dostavili k výslechu. Svým konáním totiž porušují několik zákonů. Ničení cizího majetku je závažný čin. Několik zemědělců u nichž se letos objevily kruhy podalo trestní oznámení na neznámého pachatele. Policie zahájila pátrání a vzhledem k tomu, že padělatelé se svým jednáním chlubí, nebude jejich hledání příliš obtížné. Způsobené škody již jdou do statisíců a proto je třeba podobné konání zarazit. Je zajímavé, že padělatelé kruhů v obilí nejsou ochotni jít  do debaty s ufologem. Zřejmě je jejich mozeček velice málo rozvinutý, než aby je napadlo, že v klidu si promluvit je rozhodně lepší, než někomu ničit majetek, aby ukázali že existují a snažit se takto prosadit svůj cíl.

Padělatele kruhů v obilí vlastně můžeme s klidem přirovnat k demonstrantům, kteří házejí na policisty zápalné lahve a dlažební kostky, místo toho aby v klidu vysvětlovali o co jim vlastně jde a informovali tak veřejnost. Také se při tom nechávají fotografovat, aby ukázali jak jsou "dobří" a že si mohou všechno dovolit. Ovšem jakmile jim Policie začíná šlapat na paty, padělatelé se najednou přestávají ke svým výtvorům hlásit. Neprohlašovali demonstranti proti MMF, kteří házeli kameny, že bojují proti hladomoru??? Právě ti, kteří rozbíjeli výlohy??? Ovšem když je Policie zatkla, tak je to podle nich teror. Protože jenom oni jsou ti  "správní".

Společnost však bude mít nakonec z padělatelů kruhů v obilí snad přeci jenom nějaký užitek. Po jejich odsouzení se můžeme těšit na extra papírové pytlíky, které budou slepovat v nápravném zařízení a nebo (a to by bylo ještě lepší) by měli dostat rýč, motyku a konev a celý rok se starat ručně o pole, které poškodili. Alespoň by viděli, že být zemědělcem, není nic lehkého.

A jak se na akci "Chyťte si svého padělatele" dívají sami padělatelé? Bohužel to vůbec nepochopili a myslí si, že v nocích jsou na polích občanské hlídky, kteří je zřejmě budou lynčovat jakmile je chytí při činu. Netvrdím, že by to zřejmě nějaký poškozený zemědělec s radostí neudělal, ale přeci jenom Česká republika je právní stát a proto: POKUD UVIDÍTE PADĚLATELE PŘI ČINU, ZAVOLEJTE OKAMŽITĚ POLICII.  Ta se již o všechno ostatní postará sama. Doufám, že pokud si toto přečte i nějaký ten padělatel pochopí to, protože srozumitelněji to snad již napsat ani nelze. 

 

Petr Dědič

 

 

 

Hledáme schopné lidi, kteří si chtějí vydělat jako obchodní zástupci při prodeji reklamy na internetu. Práce vhodná především na vedlejší pracovní poměr. Na vzdělání nezáleží, důležité jsou především pracovní výsledky. Finanční odměna je řešena formou provize z prodané reklamy, která se pohybuje mezi 30% - 50%. Pokud máte zájem, informujte se Petr Dědič
 
Vypadá to, že nová grafická podoba serveru má úspěch a líbí se vám. Rád uvítám podnětné návrhy, jak vše dále vylepšit. Návštěvnost jde stále vzhůru - jen tak dál..

 

Viděli jste UFO nebo jiný zvláštní úkaz? Napište nám o tom. Pokud chcete reagovat na nějaký článek na serveru UFO.CZ, použijte k tomu prosím toto diskusní fórum.
Pokud si chcete přečíst příspěvek nebo reakci jiného čtenáře, klikněte SEM.

Veškeré informace uvedené na těchto stránkách podléhají autorskému zákonu a bez souhlasů autorů je nelze dále kopírovat ani jinak přebírat. Informujte se u Petra Dědiče

Stránky jsou projektovány pro Internet Explorer 4.0+  a Netscape 4.0+, rozlišení 1024*768