u
Co si přestavujete pod pojmem UFO?
mimozemšťany
 6855
neznámé přírodní jevy
 4024
vetšinou omyly v pozorování známých jevů
 3269
nevím co se za tím skrývá
 3340

 Projekt ZÁŘE |  Kontakt |  Odkazy |  Napsat článek |  Imagine |  Chat 

Neuspokojila vás tato stránka? Na internetu je stránek s podobnou tématikou více. Zde je drobný výcet tech nejzajímavejších.

Chybí tu zrovna vaše stránka o UFO/záhadách/vede? Stačí kliknout na odkaz "přidat link" na konci správné kategorie.
 

 

Stránky zabývající se fenoménem UFO

ABCdimenze - Stránky se zabývají nejen tématikou UFO, ale i záhadami, paranormálními jevy, alternativními zdroji energie, psychotronikou a pod.
Area51.mysteria - Články, fotografie, video týkající se UFO a Area 51.
Asociacia UFO badatelov - Stránky Slovenských UFO klubov, samostatných výskumníkov, venovaných nielen UFO ale aj rôznym iným veciam ako javy ESP, a najme tzv. voľnej energii (free energy) teda prístrojom a vlastnému výskumu ...
Fantastická fakta - Webmagazín o záhadách, vesmíru i vědě a technice. Široký záběr zpráv a reportáží především z Česka. Tipy na výlety na tajemná místa, informace o UFO, kruzích v obilí, SHC, historických záhadách atd.. každý den nové články!
Pozorování - Stránky plné různých příběhů týkajících se UFO, řada pozorování neznámých jevů.
Sidonov - Základní informace o UFO, neznámých jevech, galerie a podobně.
Studijní skupina FIGU - Česká studijní skupina FIGU. Stránky jsou jedinými oficiálními překlady textů FIGU a Billyho E. A. Meiera do češtiny.
Temné nebe - Paranormální nenormality se zaměřením na fenomén UFO. Dále zde naleznete sci-fi povídky a další perličky, které Vás určitě dostanou.
UFO galerie - Galerie fotografií UFO a kruhů v obilí.
UFO.jack.sk - Stránky venujúce sa problematike UFO, Roswell, Area 51, stopy mimozemšťanov, prípady, obrázky, dokumenty, download...
UFOglobal - Web o UFO, kruzích v obilí aj.. Rozsáhlá fotogalerie.
Ultimatetopsites - Několik odkazů na nejnavštěvovanější anglické stránky zabívající se problematikou UFO
Únosový syndrom - Stránky, které spravuje Klub psychotroniky a UFO o tzv. "únosovém syndromu".
Přidat nový odkaz
 

Stránky zabývající se paranormálními jevy

Fantastická fakta - Webmagazín o záhadách, vesmíru i vědě a technice. Široký záběr zpráv a reportáží především z Česka. Tipy na výlety na tajemná místa, informace o UFO, kruzích v obilí, SHC, historických záhadách atd.. každý den nové články!
HYDEPARK - Dikusní fórum o všem a pro všechny - bez urážek a věcně - napříč spektrem od klasické vědy po paranormální jevy.
Kamenné koule / Stone Balls - Projekt kamenné koule v ČR, SR, Kostarice, Austrálii, na Novém Zélendu, v Mexiku. Originální projekt započatý v roce 1998, informace, názory odborníků, expedice, fotodokumentace. Nové nálezy a zajímavosti.
Klub Fantastických Fakt - Klub Fantastických Fakt. Pro své členy pořádá klub konference, přednášky a expedice za záhadami.
KRYSATEC LABS - Zde najdete elektronická schémata i návody na různé jednoduché přijímače a indikátory elektromag. vln a elektrostatického náboje - možná využitelné i při hledání "UFO" nebo práci v "kruzích". Též odkazy na weby obsahující další návody a schémata.
MICI.CZ - Stránka se zabývá vlivem mimozemských civilizací a nás všech na prostředí ve kterém žijeme. Uvádí původní články i materiály publikované jinde.
Mysteria - Vaše tajemné, skutečné příběhy, články a vše, co se týká paranormálních aktivit.
okultismus.zjihlavy.cz - POLTERGEIST, okultismus, paranormální jevy, badatelská činnost. Pravidelně nové články a informace.
Paranormal world - svět paranormálních jevů
Pepa sádra - pepa sádra již dvakrát navštívil plejádskou federaci - na svých stránkách podává četná svědectví a sdělení o těchto svých návštěvách - najdete zde i další cenné informace, vyplývající z jeho velmi blízkých vztahů z touto významnou intergalaktickou mocností
Server Fenomén - Záhady a paranormální jevy. Sekce o Keltech
SETI@home CZ - hledání mimozemských civilizací za pomoci spořiče obrazovky
Sny - Stačí se zaposlouchat do jazyka snů, kterým k nám promlouvá naše nevědomí...
Stranky Jiriho Wojnara - Stránky nabité aktuálními informacemi, novými neotřelými pohledy na sporné výsledky bádání, zcela novými badatelskými směry a odkazy na unikátní badatelské počiny.
Stránky vesmírných přátel - Stránky tvých pravých vesmírných přátel, ještěrů a ještírků. Jak již název skrytě napovídá, stránky jsou plné želatiny.
Ufo global - novy web o UFO,paranormalne javy,stratene civilizacie,mimozemstania,únosy,piktogrami,audio,video,vesmir,fotogalerie,chat,diskusie,clanky,zahady.. sms zadarmo
UFO klub Záblesk - Databáze agrosymbolů objevených v České republice a další informace o tomto fenoménu. Společný projekt UFO Klubu Záblesk Jaroměř a Klubu psychotroniky a UFO Plzeň.
UFO.CZ - Server o paranormálních jevech v ČR
vesmir.info – vesmír a související - astronomie, vesmírná tělesa, Sluneční soustava, vesmír obecně a související témata – články a fotografie
WM magazín - Hranice vědy a techniky * Historické otazníky * Cesty a expedice * zajímavosti * Neobvyklý časopis pro nevšední lidi!
Záhady - Internetový časopis, který se zabývá záhadami, paranormálními jevy, esoterikou a filosofií.
Záhady pyramid - Při pohledu z povrchu země, jen větší, či menší nepochopitelné kamenné LEGO, tvaru čtyřbokých jehlanů. Při pohledu na nejnovější přesný plán areálu, pak zjevení největšího objevu v dějinách dnes známé lidské existence, v nevyvratitelném potvrzení, že někdo zde byl a zanechal svůj odkaz. Proč to ale dává vědět právě nyní?
Přidat nový odkaz


Informace uvedené na těchto stránkách podléhají autorskému zákonu. Viz copyright.
(c) Petr Dědič Programoval: Licho Design: Elrond