u
Co si přestavujete pod pojmem UFO?
mimozemšťany
 6855
neznámé přírodní jevy
 4024
vetšinou omyly v pozorování známých jevů
 3269
nevím co se za tím skrývá
 3340

 Projekt ZÁŘE |  Kontakt |  Odkazy |  Napsat článek |  Imagine |  Chat Orby nebo UBO ?
 
v kategorii Vtipy
K tajemným útvarům na fotografiích

Portál OSUD uveřejnil před vánoci článek "Vyfocena čakra v pražském metru?" http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=2282 a poté "Ještě k tajemným vzduchovým "bublinám" (UBO)" http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=2379, spolu s článkem Karla Rašína z Astra č. 8/2004 "Tajemné orby na fotografiích". Zde se mj. dočtete o tom, jaké filmy se vkládají do digitálního fotoaparátu.  

Tyto útvary lze vidět dále např. na stránkách "Duch Plejád" v článcích "UBO (podle vzoru UFO)" http://www.mici.cz/informac.htm - http://www.mici.cz/informac.htm#UBO aj.

Pro představu tu máme další fotografii tajemných orbů.Toto unikátní foto dokazuje, že kočka je nejduchovnější bytost ze všech !!! Důkazem je to, že na přiloženém fotu je orbů jako naseto, a UBO ještě víc.

Zvlášť věnujte pozornost svítícím očím této kočky, která je tak nasáklá duchovnem, že jí vnitřní světlo (o kterém mluvil mj. Buddha, Moham
m
ed aj.) prozařuje zvnitřku vočima ve formě skalárních paprsků.

Zviditelnění aury ve formě orbi bylo navíc způsobeno tím, že v blízkosti se odehrával tajný židovský rituál, což je vidět na svícnu v pozadí, který je rafinovaně upraven do špičky místo do linie.

Celou dobu od vánoc jsem tuto fotogr
afii hanebně utajoval, ale nyní pod tíhou svědomí a důkazů nedovedu dále mlčet k tomuto epochálnímu objevu !

P.S. Odhalení je tak šokující, že redaktor portálu Osud J. Mašek ji odmítl uveřejnit se zdůvodněním, že takové odhalení by přivodilo jeho čtenářům duševní újmu, neboť ještě nejsou natolik osvícení. Já však našim čtenářům věřím. 

 

 

 

 

  Luboš Šafařík
Komentářů ke článku:

Informace uvedené na těchto stránkách podléhají autorskému zákonu. Viz copyright.
(c) Petr Dědič Programoval: Licho Design: Elrond