Přihlašte se do klubu. Zde vyplňte svůj e-mail:
Adresa je důvěrná a nebude v žádném případě předávána třetím osobám.

 

 

ims.gif (3094 bytes)
1.gif (1834 bytes)
logo2.gif (1657 bytes)
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

3D fotografie japonské sopky

 

Raketoplán pořídil z oběžné dráhy díky svému citlivému radaru 3D obrázky výbuchu sopky v Japonsku. Sopka Oyama začala vyvrhovat popel v 6:59 místního času a svůj smrtonosný obsah poslala až do výše 3000 metrů. Stovky obyvatel z okolí museli být evakuováni, neboť hrozí nebezpečí udušení v horkém popelu. 

Ostrov Miyake-Jima je vzdálen 180 kilometrů od Tokya a v poslední době ho stíhá jedna přírodní katastrofa za druhou. Na konci června postihlo celý ostrov silné zemětřesení, které upozornilo vědce na nebezpečí výbuchu a proto bylo 2600 lidí z celkového počtu 3800 obyvatel evakuováno.  7. července se přes ostrov přehnal velice silný hurikán a od 8. července se začala probouzet právě sopka Oyama.

Foto - NASA

 

Petr Dědič

Hledáme schopné lidi, kteří si chtějí vydělat jako obchodní zástupci při prodeji reklamy na internetu. Práce vhodná především na vedlejší pracovní poměr. Na vzdělání nezáleží, důležité jsou především pracovní výsledky. Finanční odměna je řešena formou provize z prodané reklamy, která se pohybuje mezi 30% - 50%. Pokud máte zájem, informujte se Petr Dědič
 
Vypadá to, že nová grafická podoba serveru má úspěch a líbí se vám. Rád uvítám podnětné návrhy, jak vše dále vylepšit. Návštěvnost jde stále vzhůru - jen tak dál..

 

Viděli jste UFO nebo jiný zvláštní úkaz? Napište nám o tom. Pokud chcete reagovat na nějaký článek na serveru UFO.CZ, použijte k tomu prosím toto diskusní fórum.
Pokud si chcete přečíst příspěvek nebo reakci jiného čtenáře, klikněte SEM.

Veškeré informace uvedené na těchto stránkách podléhají autorskému zákonu a bez souhlasů autorů je nelze dále kopírovat ani jinak přebírat. Informujte se u Petra Dědiče

Stránky jsou projektovány pro Internet Explorer 4.0+  a Netscape 4.0+, rozlišení 1024*768